Powrót do zajęć stacjonarnych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

od 17 maja powracamy do zajęć stacjonarnych w szkołach (przez pierwsze dwa tygodnie w systemie hybrydowym). Nauka zdalna była trudnym czasem dla nas wszystkich, w tym szczególnie dla Państwa, jako rodziców i dla Was uczniów. My nie możemy doczekać się już Waszego powrotu do szkoły. Chcemy z Wami porozmawiać bezpośrednio o tym, jak wyglądała Wasza nauka z domu, co robiliście, z czym mieliście problemy oraz co było fajnego podczas nauki zdalnej? Ciekawi jesteśmy jak wyglądacie i co się u Was zmieniło? Mamy nadzieję, że ten powrót przyczyni się do zacieśnienia kontaktów, odnowienia i polepszenia relacji między nami.

Wiem, że ciężko i sumiennie pracowaliście z domu, zdobyliście wiele nowych umiejętności i nową wiedzę, za którą otrzymaliście oceny. Chcę Was zapewnić, iż wszystkie te oceny są ważne ?

Wierzę, że to nasze spotkanie będzie radosne, pełne ciekawych historii i opowieści oraz, że nadal jesteście „głodni wiedzy”, a my będziemy ją Wam przekazywać w sposób interesujący i ciekawy.

Drodzy Rodzice, pamiętajcie, że Wasze dzieci również i od Was oczekują pełnego zrozumienia i zaangażowania w tej „nowej, starej” sytuacji. Poświęćcie im więcej czasu, wysłuchajcie wrażeń po powrocie ze szkoły i po prostu zrozumcie. Zapewniam Państwa, że cała kadra naszej szkoły jest zaangażowana i chętna do dalszej pracy oraz służy Wam i Waszym dzieciom pomocą. Dalej indywidualne podejście do ucznia jest naszym priorytetem. Pamiętajcie również, że aby ten powrót był przyjemny i radosny, potrzebny jest wysiłek nas wszystkich. Nie uda nam się nic zrobić bez WAS.

Licząc na współpracę, dbając o dobro dzieci, życzę nam wszystkim życzliwości, wyrozumiałości i wytrwałości. Przypominam, że na terenie szkoły nadal obowiązuje reżim sanitarny.

 

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia

Lidia Lewandowska

 

 

POMOC, WSPARCIE W POWROCIE DO SZKOŁY:

PEDAGOG SZKOLNY   882 502 778

PSYCHOLOG   793 007 941

DYREKTOR SZKOŁY   883 371 388

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.