Telefony informacyjne dla rodziców i uczniów
24 262-90-85 | 604-107-174 | 883-371-388
Wsparcie psychologiczne - 882-502-778 | 793-007-941
Telefony informacyjne dla rodziców i uczniów
24 262-90-85 | 604-107-174 | 883-371-388
Wsparcie psychologiczne - 882-502-778 | 793-007-941
Previous
Next

MATERIAŁY DO OPRACOWANIA

Materiały do samodzielnego opracowywania w domu na czas zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych:

SZKOŁA PODSTAWOWA

TYDZIEŃ PIĘTNASTY (22 – 25 czerwca)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd15_kl4.docx, kl. V – polski_tyd-15_-kl5-.docx, kl. VI – polski_tyd-15_-kl6-.docx

PLASTYKA i TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – 35-zasad-bezpiecznych-wakacji-2.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI –  14-tydzie-sp-pto.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-22-26.06-2020.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. V – lekcja19-i-20-historia-kl.-v.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp-15-26.06.2020.pdf

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – cwiczenia-logopedyczne.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – xiv-tydzie-nauczania-w-sp.docx

 

TYDZIEŃ CZTERNASTY (15 – 19 czerwca)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd13_kl4.docx, kl. V – polski_tyd-13_-kl5-.docx, kl. VI – polski_tyd-13_-kl6-.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – 13-tydzie-pto-sp.docx

PLASTYKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka-klasa-iv-tydz.13.docx

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – technika-klasa-iv-tydz.13.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-15.06-19.06.2020.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-10-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja15-i-16-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-18-i-19-historia-kl.-vi.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.-41.docx, kl. V – muzyka-kl.-51.docx, kl. VI – muzyka-kl.-61.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – xiii-tydzien-nauczania-sp.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim_korekcyjna_14tydz.docx, zestaw ćwiczeń – nowy-dokument-03-24-2020-21.38.00.pdf

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – cwiczenia-logopedyczne.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp-15-26.06.2020.pdf

 

TYDZIEŃ TRZYNASTY (8 – 12 czerwca)

Dni od 8 do 12 czerwca 2020r. są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych (dni dyrektorskie) dla uczniów Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego PTO. W tym czasie nie odbywa się kształcenie na odległość.

W dniu 5 czerwca do wszystkich uczniów oraz wychowawców klas zostały wysłane informacje o przewidywanej ocenie rocznej z wychowania fizycznego. Jeżeli ktoś nie otrzymał takiej informacji z przyczyn technicznych prosimy o informację zwrotną z podaniem Imienia Nazwiska i klasy ucznia na adres e-mail: wfptoplock@gmail.com.

 

TYDZIEŃ DWUNASTY (1 – 5 czerwca)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd12_kl4.docx, kl. V – polski_tyd-12_-kl5-.docx, kl. VI – polski_tyd-12_-kl6-.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-01.06.docx, kl. V – klasa-5-od-01.06.docx, kl. VI – klasa-6-od-01.06.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – 12-tydzie-pto-sp.docx

PLASTYKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka-klasa-iv-tydz.12.docx

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – technika-klasa-iv-tydz.12.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t44i45.docx, kl. V – religia_klasa5_t45i46.docx, kl. VI – religia_klasa6_t50i51.docx
Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5
UWAGA dla kl. V, jest błąd autora w zadaniu 1 s. 80 (temat 45). Tu jest zadanie poprawione – zadanie1s80.jpg

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-9-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja15-i-16-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-18-i-19-historia-kl.-vi.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.-4.docx, kl. V – muzyka-kl.-5.docx, kl. VI – w przygotowaniu

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim_korekcyjna_12tydz.docx, zestaw ćwiczeń – camscanner-06-02-2020-08.02.30.pdf

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – logopedia-tydzie-1-5.06.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-1.06-5.06.2020.docx

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – tance-narodowe-czci-naszej-kultury.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp-25.05-05.06.2020.pdf

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – szkoa-podstawowa-xii.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V i VI – geografia-sp-12tydz.docx

 

TYDZIEŃ JEDENASTY (25 – 29 maja)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd11_kl4.docx, kl. V – polski_tyd-11_-kl5-.docx, kl. VI – polski_tyd-11_-kl6-.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – 11-tydzie-pto-sp.docx

PLASTYKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka-klasa-iv-tydz.11.docx

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – technika-tydz.11.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.41.docx, kl. V – muzyka-kl.-5-2.docx, kl. VI – muzyka-kl.-61.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-8-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja13-i-14-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-16-i-17-historia-kl.-vi.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim_korekcyjna_11tydz.docx, zestaw ćwiczeń – camscanner-05-26-2020-07.17.21.pdf

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-25-29.05.2020.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-25.05.docx, kl. V – klasa-5-od-25.05.docx, kl. VI – klasa-6-od-25.05.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – szkola-podstawowa-xi-tydzien.docx, konkurs – Nasze prace

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV, V, VI – religia-sp-11tydz.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp-25.05-05.06.2020.pdf

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – logopedia_11tydz.zip

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V i VI – 1geografia-sp-v-i-vi.docx

 

TYDZIEŃ DZIESIĄTY (18 – 22 maja)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd10_kl4.docx, kl. V – polski_tyd-10_-kl5-.docx, kl. VI – polski_tyd-10_-kl6-.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – 10-tydzie-sp.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-18.05.docx, kl. V – klasa-5-od-18.05.docx, kl. VI – klasa-6-od-18.05.docx

PLASTYKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka-klasa-ivvvi-tydz.10.docx

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – t-e-c-h-n-i-k-a-tydz.10.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.4.docx, kl. V – muzyka-kl.-5.docx, kl. VI – muzyka-kl.-6.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-18-22.05.2020.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim_korekcyjna_10tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna_10tydz.zip

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego –  wf_pto_sp-18-22.05.2020.pdf

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-7-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja-11-i-12-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-14-i-15-historia-kl.-vi.docx

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – zaj.-kreatywne-hip-hop-w-piguce.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – x-tydzie-sp.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t41i42.docx, kl. V – religia_klasa5_t43i44.docx, kl. VI – religia_klasa6_t45.docx
Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V i VI – geografia-sp-v-i-vi.docx

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – logopedia10tydz.zip

 

TYDZIEŃ DZIEWIĄTY (11 – 15 maja)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd9_kl4.docx, kl. V – polski_tydz9_kl5.docx, kl. VI – polski_tyd-9_-kl6.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – 9-tydzie-sp-pto.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.-41.docx, kl. V – muzyka-kl.-5.docx, kl. VI – muzyka-kl.-6.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego –  wf_pto_sp-11-15.05.2020.pdf

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – technika-tydz.9.docx

PLASTYKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka-9tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t39i40.docx, kl. V – religia_klasa5_t41i42.docx,kl. VI – religia_klasa6_t43i44.docx
Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-6-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja-9-i-10-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-12-i-13-historia-kl.-vi.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim_korekcyjna_9tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gim_korekcyjna_9tydz.pdf

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – logopedia_9tydz.zip

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV –  przyroda-11-15.-05.2020.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka-sp-9tydz.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V, VI – geografia-sp-9tydz.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-11.05.docx, kl. V – klasa-5-od-11.05.docx, kl. VI – klasa-6-11.05.docx

REWALIDACJA – p. Małgorzata Konopska – cwiczenia-rewalidacyjne-18-24.05.docx

 

TYDZIEŃ ÓSMY (4 – 8 maja)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd8_kl4.docx, kl. V – polski_tyd8_-kl5.docx, kl. VI – polski_tyd-8_-kl6.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – osmy-tydzie-pto-sp.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.-4.docx, kl. V – muzyka-kl.-5.docx, kl. VI – muzyka-klasa-6.pdf

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp-4-10.05.2020.pdf

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-5-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja-7-i-8-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-10-i-11-historia-kl.-vi.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim-korekcyjna-8tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna_8tydz.zip

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-04.05.docx, klasa-4-07.05.docx, klasa-4-8.05.docx,kl. V – klasa-5-od-04.05.docx, klasa-5-od-04.05-cz2.docx, kl. VI – klasa-6-od-04.05.docx, klasa-6-od-07.05.docx, klasa-6-8.05.docx

PLASTYKA i TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV – klasa-4-plastyka.docx, klasa-4-technika.docx,kl. V i VI – klasa-5i6-technika-plastyka.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t37i38.docx, kl. V – religia_klasa5_t39.docx, religia_klasa5_t40.docx,kl. VI – religia_klasa6_t41.docx, religia_klasa6_t42.docx
Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV –  przyroda-5.05.2020.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V, VI – geografia-ogoszenie-sp.docx, geografia-sp-8tydz.docx

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – logopedia.zip

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka-sp-8tydz.docx

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – kreatywnie.docx

BIOLOGIA – p. Marzena Kapuścińska kl. V – klasa-v-tkanki_-organy-test-1.pdf, tkanki_-organy-test2-klasa-v.pdf, kl. VI – gady-vi.pdf

REWALIDACJA – p. Małgorzata Konopska – cwiczenia-rewalidacyjne.docx

 

TYDZIEŃ SIÓDMY (27 – 30 kwietnia)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tydzien7_klasa4.pdf, kl. V – polski_tydzien7_klasa5.pdf, kl. VI – polski_tydz7_klasa6.pdf

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski-sp-7tydz.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-27.04.docx, kl. V – klasa-5-od-27.04.docx, kl. VI – klasa-6-od-27.04.docx, klasa-6-28.04.docx, klasa-6-30.04.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. V – lekcja-5-i-6-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-8-i-9-historia-kl.-vi.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.-4.docx, kl. V – muzyka-kl.-5.docx, kl. VI – muzyka-kl.-6-2.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-28.04.2020.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V, VI – wazne-geografia-sp-v-i-vi.docx

PLASTYKA  – p. Małgorzata Kocik kl. V i VI – plastyka-klasa-iv-i-v.docx

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV – technika-klasa-iv.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t36.docx, kl. V – religia_klasa5_t38.docx, kl. VI – religia_klasa6_t40.docx

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – wiersze-goski-szumice.docx, sudoku-goska-r.pdf, budowanie-zda.pdf

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp-27.04-03.05.2020_pobierz.pdf

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka-7tydz.docx

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – miedzynarodowy-dzien-tanca.docx

BIOLOGIA – p. Marzena Kapuścińska kl. V – v-lodygi_-liscie.pdf, kl. VI – biologia-kl6.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V i VI – geografia-kl.v-i-vi.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim-korekcyjna-7tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna_7tydz.zip

 

TYDZIEŃ SZÓSTY (20 – 24 kwietnia)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd6_kl4.docx, kl. V – polski_tyd6_-kl5.docx, kl. VI – polski_tyd-6_-kl6.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – klasa-4-od-20.04.docx, kl. V – klasa-5-od-20.04.docx, kl. VI – klasa-6-od-20.04.docx, klasa-6-od-23.04.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski-sp-6tydz.docx + ccf20200418.pdf

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-dla-klasy-4.docx, kl. V – muzyka-5.docx, kl. VI – muzyka-kl.-6.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp_15-26.04.2020-r..pdf

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gim-korekcyjna-6tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna_6tydz.zip

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-4-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja-5-i-6-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-6-i-7-historia-kl.-vi.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V, VI – geografia-v-vi.docx

PLASTYKA  TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV – plastyka-technika-kl4-6tydz.docx, kl. V i VI – plastyka-kl.v-i-vi-22.04.20220.docx, technika-kl5i6.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-21.04.2020.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka-sp-6tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t34i35.docx, kl. V – religia_klasa5_t36i37.docx, kl. VI – religia_klasa6_t38.docx, religia_klasa6_t39.docx
Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – gloska-r-karty-pracy.7z, karty-pracy-goska-sz.docx, wiersz-szafa-utrwalanie-goski-sz.pdf

REWALIDACJA – p. Małgorzata Konopska – dla-rodzicow.docx + scenariusz-zajec.docx

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – taniec-od-adoz.docx

 

TYDZIEŃ PIĄTY (15 – 17 kwietnia)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd5_kl-4.docx, kl. V – polski_tyd5-kl5.docx, kl. VI – polski_tyd-5-kl6.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski-sp-5tydz.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – matematyka-kl6.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-3-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja-5-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-6-i-7-historia-kl.-vi.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V, VI – geografia-kl.v-i-vi-tydzie-5.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. V – muzyka-klasa-5.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-4-17.04.docx

BIOLOGIA – p. Marzena Kapuścińska kl. V – cdn-tkanki-v.rtf, kartkowka-tkanki-roslinne.pdf, korzen.rtf, kl. VI – plazy.rtf, test-plazy-kl.6.pdf

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka-sp-5tydz.docx

PLASTYKA  TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. V – plastyka-technika-kl5.docx, kl. VI – plastyka-technika-kl6.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t32i33.docx, kl. V – religia_klasa5_t35.docx, kl. VI – religia_klasa6_t36i37.docx
Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – goska-r-karty-pracy.docx, cwiczenia-dykcyjne.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gimnastyka-korekcyjna-5tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna_5tydz.zip

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – zajcia-kreatywne-muzyczno-ruchowe.docx, ewolucja-tanca.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_sp_15-26.04.2020-r..pdf

 

TYDZIEŃ CZWARTY (6 – 8 kwietnia)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd4_kl-4.docx, kl. V – polski_tyd4-kl5.docx, kl. VI – polski_tyd-4kl6.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – matematyka-klasa-4-od-6.04.docx, kl. V – matematyka-klasa-5-od-6.04.docx, kl. VI – matematyka-klasa-6-od-6.04.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski-sp-4tydz.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. V – historia-kl.-v-lekcja-4.docx, kl. VI – historia-kl.-vi-lekcja-4-5.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-4.docx, kl. V – muzyka-5.docx

PLASTYKA  TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka-technika-4tydz.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-4.-6-8.-iv.2020.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka_sp4tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV, V, VI – religia_wielkanoc.docx

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – artykulacyjna-gra.jpg, logopedia-zad1.jpg, logopedia-zad2.jpg, logopedia-zad3.jpg

 

TYDZIEŃ TRZECI (30 marca – 3 kwietnia)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV – polski_tyd3_kl-4.docx, kl. V – polski_tyd3-kl5.docx, kl. VI – polski_tyd-3-kl6.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski-sp-kl-4-5-6.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – matematyka-klasa-4-od-30.03.docx, matematyka-klasa-4-2i3.04.docx, kl. V – matematyka-klasa-5-od-30.03.docx, klasa VI – matematyka-klasa-6-od-30.03.docx, matematyka-klasa-6-2i3.04.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV – muzyka-kl.-4.docx, kl. V – muzyka-kl.-5.docx, kl. VI – muzyka-kl.-6.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – lekcja-2-historia-kl.-iv.docx, kl. V – lekcja-3-historia-kl.-v.docx, kl. VI – lekcja-3-historia-kl.vi.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-4-30-3.042020.docx

PLASTYKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka_3tydz.docx

TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – technika_3tydz.docx

BIOLOGIA – p. Marzena Kapuścińska kl. V – biologia_klv3tydz.docx, biologia_testv.pdf, kl. VI – biologia_kl6tydz3.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V i VI – geografia-klasa-v-i-vi.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_sp-25.03.-10.04.2020-r._pobierz.pdf

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka_sp2tydz.docx, informatyka_sp3tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_t30i31.docx, kl. V – religia_klasa5_t33i34.docx, kl. VI – religia_klasa6_t34i35.docx

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gimnastyka_korekcyjna3tydz.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna3tydz.zip

LOGOPEDIA – p. Dominika Kamińska – cwiczenia-oddechowe.pdf, goska-r.pdf

 

TYDZIEŃ DRUGI (23-27 marca)

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski_sp2.docx

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV, V, VI – polski_sp2.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV, V, VI – historia-szkoa-podstawowa.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-4-23-27-iii.docx

PLASTYKA, TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV, V, VI – plastyka_technika.docx

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV – matematyka-klasa-4-od-25.docx, klasa V – matematyka-klasa-5-od-25.docx, klasa VI – matematyka-klasa-6-od-26.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV – historia-kl.-iv-lekcja-1.docx, klasa V – historia-kl.-v-lekcja-1-i-2.docx, klasa VI – historia-kl.vi-lekcja-1-i-2.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V – geografia-sp-kl.-v.docx, klasa VI – geografia-sp-kl.vi.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka_sp2tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. IV – religia_klasa4_temat29.docx, kl. V – religia_klasa5_temat32.docx, klasa VI – religia_klasa6_temat33.docx
(są już dostępne podręczniki i zeszyty ćwiczeń do Religii w wersji elektronicznej: Podręcznik kl. 4, Zeszyt ćwiczeń kl. 4, Podręcznik kl. 5, Zeszyt ćwiczeń kl. 5)

LOGOPEDIA -p. Dominika Kamińska – karty-pracy-goski-szeregi.pdf, materia-wyrazowy-goska-r.pdf, pto-logopedia.pdf, zestaw-wicze-szeregi-goska-r.pdf, cwiczenia_logopedyczne.zip

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – p. Sylwia Bogiel – gimnastyka_korekcyjna.docx, zestaw ćwiczeń – gimnastyka_korekcyjna.zip

ZAJĘCIA KREATYWNE MUZYCZNO – RUCHOWE – p. Ewa Dębowska – zajcia-kreatywne-muzyczno-ruchowe.docx

 

 

TYDZIEŃ PIERWSZY (16-20 marca)

J. POLSKI – p. Wanda Dąbrowska kl. IV, V, VI – polski_sp.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. V, VI – geografia_sp.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. IV, V, VI – angielski_sp.docx

PRZYRODA – p. Teresa Malicka kl. IV – przyroda-kl-iv.docx

HISTORIA – p. Beata Rusin kl. IV, V, VI – historia-szkoa-podstawowa.docx

PLASTYKA, TECHNIKA – p. Małgorzata Kocik kl. IV – plastyka_technika_kl4.docx, klasa V, VI – plastyka_technika_kl5i6.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak – klasa IV – religia_klasa4_temat28.docx, klasa V – religia_klasa5_temat31.docx, klasa VI – religia_klasa6_temat32.docx (wersje poprawione dla osób, które nie mają podręczników)

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego wychowanie-fizyczne_sp.pdf

MATEMATYKA – p. Robert Stasiak kl. IV, V, VI – matematyka_sp.docx

MUZYKA – p. Anita Sieńko kl. IV, V, VI – muzyka-kl.iv-v-i-vi.docx

BIOLOGIA – p. Marzena Kapuścińska kl. V, VI – biologia_sp.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. IV, V, VI – informatyka_sp.docx