Telefony informacyjne dla rodziców i uczniów
24 262-90-85 | 604-107-174 | 883-371-388
Wsparcie psychologiczne - 882-502-778 | 793-007-941
Telefony informacyjne dla rodziców i uczniów
24 262-90-85 | 604-107-174 | 883-371-388
Wsparcie psychologiczne - 882-502-778 | 793-007-941
Previous
Next

MATERIAŁY DO OPRACOWANIA

Materiały do samodzielnego opracowywania w domu na czas zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych:

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TYDZIEŃ PIĘTNASTY (22 – 25 czerwca)

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-funkcje.pdf, kl. Is – podstawowe-wasnoci-wybranyc-funkcji-1s.pdf, kl. II LO – matematyka-2.pdf

E-MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-e-matematyka.pdf

EKONOMIA W PRAKTYCE – p. Kinga Pietrzak kl. II LO – ekonomia-w-praktyce.pdf

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-kl-tydz.14.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – pto-i-g-22-25-vi.docx, kl. Is – i-s-pto-22-26-vi.docx, kl. II LO – ii-pto-22-26-vi.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – 14-ostatni-tydzie-lo-pto.docx

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-23-24.06.2020r.-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-23-24.06.2020r.-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-22-25.06.2020r.-klasa-ii.docx

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-filozofia-15tydz.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – panstwo-w-gosp-pp-1g.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-43-45-j.polski-kl.-ii-lo.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-14.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-15-26.06.2020.pdf

INFORMATYKA i CHEMIA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – xiv-tydzie-nauczania-w-lo.docx

 

TYDZIEŃ CZTERNASTY (15 – 19 czerwca)

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – 13-tydzie-liceum-pto.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-tydz.13.docx

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-16-17.06.2020r.-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-16-19.06.2020r.-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-15-19.06.2020r.-klasa-ii.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – matematyka-1g-pola-trojktow.pdf, kl. Is – matematyka-1s-funkcja-liniowa.pdf, kl. II LO – matematyka-21.pdf

E-MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – e-matematyka-trygonometria.pdf

EKONOMIA W PRAKTYCE – p. Kinga Pietrzak kl. II LO – ekonomia-w-praktyce.pdf

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-filozofia-14tydz.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – m-o-g-1gpp.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja5.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-39-42-j.polski-kl.-ii-lo.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-10-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-10-wos-kl.-is.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-13.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – pto-ig-15-19-vi.docx, kl. Is – 15-19-vi-is.docx, kl. II LO – ii-pto-15-19-vi.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-12.docx, link-do-podrcznika-online4.docx

INFORMATYKA i CHEMIA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – xiii-tydzie-nauczania-lo.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-16.06.2020.odt, kl. Is – fizyka-1-s-19.06.2020.odt

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-15-26.06.2020.pdf

 

TYDZIEŃ TRZYNASTY (8 – 12 czerwca)

Dni od 8 do 12 czerwca 2020r. są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych (dni dyrektorskie) dla uczniów Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego PTO. W tym czasie nie odbywa się kształcenie na odległość.

W dniu 5 czerwca do wszystkich uczniów oraz wychowawców klas zostały wysłane informacje o przewidywanej ocenie rocznej z wychowania fizycznego. Jeżeli ktoś nie otrzymał takiej informacji z przyczyn technicznych prosimy o informację zwrotną z podaniem Imienia Nazwiska i klasy ucznia na adres e-mail: wfptoplock@gmail.com.

 

TYDZIEŃ DWUNASTY (1 – 5 czerwca)

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-trojkty-cd.pdf, kl. Is – 1s-funkcje-cd.pdf, kl. II LO – 2-funkcja-wymierna.pdf

E-MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1-g-e-matematyka.pdf

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-02-03.06.2020r.-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-02-05.06.2020r.-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-01-05.06.2020r.-klasa-ii.docx

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-filozofia-12tydz.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-35-38-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – 12-tydzie-pto-liceum.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – integracja-europejska-1g-pp.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-kl-tydz.12.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – ig-1-5-vi.docx, kl. Is – 1-5-vi-is-pto.docx, kl. II LO – ii-pto-1-5-vi.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO – religia-lo-tydzien-dwunasty.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-12.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-9-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-9-wos-kl.-is.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-11.docx, link-do-podrcznika-online3.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-25.05-05.06.2020.pdf

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-lo-12tydz.docx

INFORMATYKA i CHEMIA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – liceum-ogolnoksztacce-xii-tydz..docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja4.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-05.06.2020.odt, kl. Is – fizyka-1-s-05.06.2020.odt

 

TYDZIEŃ JEDENASTY (25 – 29 maja)

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-26-27.05.20-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-25-29.05.20r.-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-25-29.05.20r.-klasa-ii.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – i-g-25-29-v.docx, kl. Is – i-s-25-29-v.docx, kl. II LO – ii-pto-25-29-v.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-tydzie-11.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – globalizacja-pp-1g.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – 11-tydzie-pto-liceum.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – trojkty-klasa-1g.pdf, kl. Is – 1s-funkcje.pdf, kl. II LO – karta-pracy-na-ocen-cigi-klasa-2.pdf

EKONOMIA W PRAKTYCE – p. Kinga Pietrzak kl. II LO – 2-ekonomia-w-praktyce.pdf

E-MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1-g-e-matematyka.pdf

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-31-34-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-filozofia-11tydz.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-8-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-8-wos-kl.-is.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-11.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-10.docx, link-do-podrcznika-online3.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-25.05-05.06.2020.pdf

INFORMATYKA i CHEMIA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – liceum-ogolnoksztacce-xi-tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO – religia-lo-tydzien-jedenasty.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is –  2geografia-lo-is-i-ig.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-29.05.2020.odt, kl. Is – fizyka-1-s-29.05.2020.odt

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – niem.kl.1g-28-29.05.docx, kl. Is- niem.kl.1s-28.05.docx, kl. II LO – niem.-kl.2-28-29.05.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja.docx

 

TYDZIEŃ DZIESIĄTY (18 – 22 maja)

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-19-20.05.2020-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-19-22.05.2020-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-18-22.05.2020-klasa-ii.docx

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – lekcje-18-22-maja.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-27-30-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – 10-tydzie-liceum-pto.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – rm-cd1-t_10.mp3, karta-pracy-9-nagranie.docx, link-do-podrcznika-online2.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-klasa-i-g-lo-tydzie-10.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – handel-zagr-pp-1g.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – i-g-18-22-v.docx, kl. Is – is-18-22-v.docx, kl. II LO – kl.-ii-pto-18-22-v.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-trygonometria-cd.pdf, kl. Is – 1s-trygonometria-cd1.pdf, kl. II LO – klasa-2-cig-geometryczny-cd.pdf

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-18-22.05.2020.pdf

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-7-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-7-wos-kl.-is.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-10.docx

INFORMATYKA i CHEMIA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – x-tydzie-lo.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO – religia-lo-tydzien-dziesiaty.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – kl.1g.-niem.-21-21.05.rtf, kl. Is- kl.1s.niem.-21.05.docx, kl. II LO – kl.2.-niem.-21-22.05.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja3.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-lo-is-i-ig.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-22.05.2020.odt, kl. Is – fizyka-1-s-22.05.2020.odt

 

TYDZIEŃ DZIEWIĄTY (11 – 15 maja)

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – lekcje-11-15-maja.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO –  lekcja-23-26-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – 9-tydzie-pto.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-8.docx, link-do-podrcznika-online2.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-trygonometria-cd.pdf, kl. Is –1s-karta-pracy-trygonometria.pdf , kl. II LO – klasa-2-cig-geometryczny1.pdf

EKONOMIA W PRAKTYCE – p. Kinga Pietrzak kl. II LO – klasa-2-praca-na-ocene-ekonomia.pdf

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-12-13.05.2020-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-12-15.05.2020-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-11-15.05.2020-klasa-ii.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – i-g-11-15-v.docx, kl. Is – i-s-11-15-v.docx, kl. II LO – kl.-ii-pto-11-15-v.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-kl-1g-9tydz.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – praca-w-ue-1g.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-11-15.05.2020.pdf

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-6-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-6-wos-kl.-is.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-9.docx

INFORMATYKA i CHEMIA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – chemia-informatyka-lo-9tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO – WAŻNE! religia-lo-tydzien-dziewiaty.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja3.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-lo-9tydz.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – kl.-1g-14-15.05-niem..docx, kl. Is – kl.1s-14.05-niem..docx, kl. II LO – kl.2-14-15.05-niem.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-15.05.2020.odt, kl. Is – fizyka-1-s-15.05.2020.odt

DORADZTWO ZAWODOWE – p. Paulina Ambroziak kl. Is, Ig, II LO – cv.pdf

 

TYDZIEŃ ÓSMY (4 – 8 maja)

J. POLSKI i FILOZOFIA – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – 4-8-maja-lekcje.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO –  lekcja-19-22-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-7.docx, link-do-podrcznika-online1.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – osmy-tydzie-pto-liceum.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-karta-pracy-trygonometria.pdf, kl. Is – 1s-trygonometria-cd.pdf, kl. II LO – klasa-2-cig-geometryczny.pdf

E-MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1g-e-matematyka.pdf

EKONOMIA W PRAKTYCE – p. Kinga Pietrzak kl. II LO – 2-klasa-ekonomia-w-praktyce.pdf

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – bezrobocie-1g.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – i-g-historia-4-8-v.docx, kl. Is – i-s-pto-4-8-v.docx, kl. II LO – kl.-ii-pto-4-8-v.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-4-10.05.2020.pdf

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-05-06.05.2020-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-05-08.05.2020-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-04-08.05.2020-klasa-ii.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-5-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-5-wos-kl.-is.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-8.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-1g-8tydz.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-ogoszenie-lo.docx, geografia-lo-8tydz.docx

INFORMATYKA i CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – informatyka-chemia-lo-8tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO – religia-lo-tydzien-osmy.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – niem.-1g-7-8.05.docx, kl. Is – niem.1s-7.05.docx, kl. II LO – niem.-kl.2-7-8.05.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja2.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-08.05.2020.odt, kl. Is – fizyka-1-s-08.05.2020.odt

 

TYDZIEŃ SIÓDMY (27 – 30 kwietnia)

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-lo1-7tydz.docx, FILOZOFIA kl. Is – mill-i-utylitaryzm..docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-16-18-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – angielski-1g-1s-7tydz.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-6.docx, link-do-podrcznika-online1.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – ig-30.04-niem..docx, kl. Is – is-30.04-niem..docx, kl. II LO – kl.2-30.04-niem.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – 1-g-trygonometria-pto-cd.pdf, kl. Is – matematyka-1s.pdf, kl. II LO – 2-klasa-analityczna-cd.pdf

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-28-29.04.2020-klasa-i-g.docx, kl. Is – biologia-28-29.04.2020-klasa-i-s.docx, kl. II LO – biologia-27-30.04.2020-klasa-ii.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig –historia-i-g-pto.docx, kl. Is – historia-is-pto.docx, kl. II LO – historia-kl.-ii-pto.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – wazne-lo-geografia.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – formy-zatr-pp.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-i-g.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo-tydz.-7.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo-27.04-03.05.2020_pobierz.pdf

INFORMATYKA i CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – chemia-informatyka-7tydz.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja2.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-kl.-i-s-i-i-g-lo.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO, III LO – religia-lo-tydzien-siodmy.docx

 

TYDZIEŃ SZÓSTY (20 – 24 kwietnia)

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-1s1g-6tydz.docx, FILOZOFIA kl. Is – filozofia-szczcie.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-12-15-j.polski-kl.-ii-lo.docx

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE i CZYTANIE TEKSTÓW KULTURY – p. Beata Rusin kl. II LO – zajcia-artystyczne-i-czytanie-tekstow-kultury-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is –angielski-1g-1s-6tydz.docx + ccf20200417.pdf

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-5.docx, link-do-podrcznika-online.docx

J. ANGIELSKI – p. Adam Dąbrowski kl. III LO – gramatyka-wiczenia.pdf

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – niemiecki-1g-23-24.04.docx, kl. Is – niemiecki-1s-23-24.04.docx, kl. II LO – niem.-kl2-23-24.04.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – matematyka-1g-trygonometria.pdf, kl. Is – karta-pracy-1s-trojkty.pdf, kl. II LO – matematyka-2.pdf

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-21-22.04.2020-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-20-24.04.20-kl.-is.docx, kl. II LO – biologia-20-23.04.2020-klasa-ii.docx, kl. III LO – biologia-20-23.04.2020-klasa-iii.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig Is – kl.-iag-i-i-s-pto-20-27-iv.docx, kl. II LO – klasa-ii-pto–historia-i-spoeczestwo.docx, kl. III LO – kl.-iii-pto-20-27-iv.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-is-i-i-g.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-4-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-4-wos-kl.-is.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – rozm-kwal-1gf.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo_15-26.04.2020-r..pdf

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-klasa-i-g.docx

INFORMATYKA i CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – chemia-informatyka-lo-6tydz.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1g-24.04.docx, kl. Is – fizyka-1s-24.04.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja1.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO, III LO – religia-lo-tydzien-szosty.docx

DORADZTWO ZAWODOWE – p. Paulina Ambroziak kl. Is, Ig, II LO, III LO – doradztwo-zawodowe-6tydz.docx

 

 

TYDZIEŃ PIĄTY (15 – 17 kwietnia)

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-lekcja-12-i-13.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-10-11-j.polski-kl.-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – angielski-ig-is-5tydz.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – karta-pracy-4.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. Ig – niem.1g.docx, kl. Is – niem.1s.docx, kl. II LO – niem.kl2.docx, kl. III LO – niem.kl.3.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – klasa-1g-karta-pracy-funkcje.pdf, kl. Is – matematyka-1s.docx, kl. II LO – klasa-2-karta-pracy-geometria-analityczna.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig, Is, II LO, III LO – katyn.docx

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-15.04.2020-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-15-17.04.2020-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-16-17.04.2020-klasa-ii.docx, kl. III LO – biologia-15-17.04.2020-klasa-iii.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-lo-is-i-ig-tydzie-5.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1g-17.04.2020.docx, kl. Is – fizyka-1s-17.04.2020.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja1.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-3-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-3-wos-kl.-is.docx

INFORMATYKA i CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – v-tydzien-informatyka-i-chemia.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO, III LO – religia-lo-tydzien-piaty.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf_pto_lo_15-26.04.2020-r..pdf

 

TYDZIEŃ CZWARTY (6 – 8 kwietnia)

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-10i11-filozofia.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – j.polski-kl.-ii-lo-lekcja-7-9.docx

J. POLSKI – p. Izabela Grabarczyk kl. III LO – polski-3lo-4tydz.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – angielski-4tydz-klasa-i-s-i-g.docx, ccf20200403.pdf

 J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – angielski-karta-pracy-3.docx, nagranie-cd1-t_06.mp3

 J. ANGIELSKI – p. Adam Dąbrowski kl. III LO – praca-domowa-klasa-iii.docx, Lets_play_use_of_English_for_Matura.pdf

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-06-08.04.2020-klasa-ig.docx, kl. Is – biologia-06-08.04.2020-klasa-is.docx, kl. II LO – biologia-w-dniach-06-08.04.20-klasa-ii.docx, kl. III LO – biologia-w-dniach-06-08.04-2020-klasa-iii.docx

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – matematyka-1g.docx, kl. Is – matematyka-1s.docx, kl. II LO – matematyka-2.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – historia-kl.-ig-pto-6-iv.docx, kl. Is – historia-kl.-is-lo-pto.docx, kl. II LO – historia-kl.-ii-lo-pto-6-iv.docx, kl. III LO – historia-kl.-iii-pto-od-6-iv.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – pp-listm-1g.docx

CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Is – chemia-4tydz.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok-klasa-ig-4tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO, III LO – religia-lo-tydzien-czwarty.docx

 

TYDZIEŃ TRZECI (30 marca – 3 kwietnia)

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak  kl. Ig – matematyka-1g.docx, kl. Is – matematyka-1s.docx, kl.II LO – matematyka-2.docx

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski-igis-lekcja-789.docx, filozofia-tolerancja.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – lekcja-3-6-j.polski-kl-ii-lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – angielski-lo-ig-is.docx

J. ANGIELSKI – p. Adam Dąbrowski kl. III LO – angielski-klasa-iii-30-03.04.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – angielski-karta-pracy-2.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska kl. I, II i III LO – niemiecki-klasy-1-3-lo.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – przedsiebiorczosc_cv.docx

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-klasa-i-g-31.03-03.04.2020.docx, kl. Is – biologia-klasa-i-s-31.03-03.04.2020.docx, klasa II LO – biologia-klasa-ii-lekcja-1.docx, biologia-klasa-ii-lekcja-2.docx, biologia-klasa-ii-lekcja-3.docx, biologia-klasa-ii-lekcja-4.docx, klasa III LO – biologia-klasa-iii-lekcja-1.docx, biologia-klasa-iii-lekcja-2.docx, biologia-klasa-iii-lekcja-3.docx, biologia-klasa-iii-lekcja-4.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig – historia-i-g-pto-30-iii-3-iv.docx, kl. Is – historia-i-s-pto-30-iii-3-iv.docx, kl. II LO – historia-klasa-ii-pto-30-iii-3-iv.docx, kl. III LO – historia-klasa-iii-pto-30-iii-3-iv.docx

WOS – p. Beata Rusin kl. Ig – lekcja-2-wos-kl.-ig.docx, kl. Is – lekcja-2-wos-kl.-is.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok_3tydz.docx

INFORMATYKA i CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – chemia-infromatyka-lo2tydz.docx, informatyka-i-chemia-lo3tydz.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1g-03.04.docx, kl. Is – fizyka-1s-03.04.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-lo-klasa-ig-i-is.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I – edb-zdalne-lekcja.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego – wf-lo-25.03.-10.04.2020-r._pobierz.pdf

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO, III LO – religia-lo-tydzien-trzeci.docx

REWALIDACJA LO – p. Beata Rusin – rewalidacja-lo.docx

 

TYDZIEŃ DRUGI (23-27 marca)

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska kl. Ig – biologia-klasa-i-g.docx, klasa Is – biologia-klasa-i-s.docx, klasa II LO – biologia-klasa-ii.docx, klasa III LO – biologia-kl.iii.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl. Ig, Is – ccf20200322_0001.pdf

J. ANGIELSKI – p. Adam Dąbrowski kl. III LO – angielski-klasa-iii.docx

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski4_lo.docx i skany – morus1.jpg, morus2.jpg, morus3.jpg, morus4.jpg, filozofia1.docx, polski-lekcja-5.docx i skany huxley2-001.jpg, huxley2-002.jpg, polski-lekcja-6.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – przedsibiorczo1g.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – jzyk-polski-kl.-ii-lo.docx, polski-kl.-ii-lo-lekcja-1-i-2.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig historia-klasa-i-g.docx, klasa Is – historia-klasa-is.docx, klasa II LO – historia-kl.-ii-pto.docx, kl. III LO – historia-klasa-iii-pto.docx

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I edb-zdalne-lekcja.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – angielski-karta-pracy-nr-1.docx

WOS – p. Beata Rusin – kl. Ig wos-kl.-ig-lekcja-1.docx, kl. Is – wos-kl.-is-lekcja-1.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska, kl. Ig – niemiecki-1g.docx, kl. Is – niemiecki-1s.docx, klasa II LO – niemiecki-klasa-2.docx, klasa III LO – niemiecki-klasa-3.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig i Is – geografia-lo-kl-i-s-i-g.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka-1-g-27.03.2020.docx, klasa Is – fizyka-1-s-27.03.2020.docx

INFORMATYKA i CHEMIA– p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – chemia-infromatyka-lo2tydz.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is, II LO, III LO – religia-lo-tydzien-drugi.docx

 

TYDZIEŃ PIERWSZY (16-20 marca)

J. POLSKI – p. Małgorzata Ogonowska kl.Ig, Is – polski_lo.docx, polski-lekcja-2.docx, filozofia3bd.docx, polski-lekcja-3.docx

J. POLSKI – p. Beata Rusin kl. II LO – jzyk-polski-kl.-ii-lo.docx

J. POLSKI – p. Izabela Grabarczyk kl. III LO – polski_3lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Marta Grabowska kl.Ig, Is – angielski_lo.docx

J. ANGIELSKI – p. Anna Aronowska-Tokarska kl. II LO – angielski_iilo.docx, angielski_ii2lo_cz2.docx

J. ANGIELSKI – p. Adam Dąbrowski kl. III LO – czowiek.pdf , czowiek-klucz.pdf, czasy-teraniejsze.pdf, czasy-teraniejsze-klucz.pdf,czasy-przesze.pdf, czasy-przesze-klucz.pdf, dem.pdf, set1.pdf, dom-klucz.pdf

MATEMATYKA – p. Kinga Pietrzak – klasa-1g-funkcje.docx, klasa-1s-geometria-paska.docx, klasa-2-geometria-analityczna.docx, klasa-3-matematyka.docx

GEOGRAFIA – p. Ewa Żuławnik kl. Ig, Is – geografia_lo.docx

BIOLOGIA – p. Krystyna Węglewska – biologia_klasa1g.docx , biologia_klasa1s.docx , biologia_klasa2.docx , biologia_klasa3.docx

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – p. Jerzy Ogonowski kl. Ig – zadanie-z-pp.docx

HISTORIA – p. Jolanta Rybińska-Janicka – kl. Ig historia-klasa-ig.docx, kl. Is – historia-klasa-is-drzewko-decyzyjne.docx, kl. II – historia-klasa-ii-his-i-spo.docx, kl. III LO – historia3lo.docx

WOS – p. Beata Rusin – kl. Ig wos-kl-ig-lo.docx, kl. Is – wos-kl-is-lo.docx

WOK – p. Małgorzata Kocik kl. Ig – wok_kl1g.docx

J. NIEMIECKI – p. Emilia Ziółkowska, kl. Ig – niemiecki-klasa-ig.docx, kl. Is – niemiecki-klasa-is.docx, klasa II LO – niemiecki-klasa-ii.docx, klasa III LO – niemiecki-klasa-iii.docx

RELIGIA – p. Tomasz Michalak kl. Ig, Is – religia_klasa1lo_temat31.docx

WYCHOWANIE FIZYCZNE – nauczyciele wychowania fizycznego wychowanie-fizyczne_lo.pdf

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – p. Marek Kułakowski kl. I edb.docx

FIZYKA – p. Tomasz Świerczyński kl. Ig – fizyka_1g.docx, klasa Is – fizyka_1s.docx

INFORMATYKA – p. Anna Jarzyńska kl. Ig, Is – informatyka_lo.docx

CHEMIA – p. Anna Jarzyńśka kl. Ig, Is – chemia.docx