facebook
 

AKTUALNOŚCI:

Szkoła Podstawowa - oferta na rok szkolny 2018/2019

Szkoła Podstawowa - oferta na rok szkolny 2018/2019

OFERTA NA ROK SZKOLNY 2018/2019


Szanowni Państwo,
W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy dzieci do klas: I, II, III, IV i V szkoły podstawowej. Oprócz realizowania obowiązującej podstawy programowej, takiej jak w szkołach publicznych, oferujemy dodatkowe 3 godziny języka angielskiego w formie konwersacji. Zapewniamy ciekawe zajęcia dodatkowe rozwijające zdolności i zainteresowania dzieci, a także zajęcia wyrównawcze i kompensacyjne. Lekcje wychowania fizycznego, już od klas najmłodszych, prowadzone są w naszej szkole przez specjalistów. Proponujemy również zajęcia z rytmiki, judo, chóru oraz  pomoc w odrabianiu lekcji, świetlicę od godz. 7:00 do 17:00. Zapewniamy wsparcie pedagoga, psychologa i logopedy, a także opiekę pielęgniarki szkolnej. Dzieci w naszej szkole uczą się w systemie jednozmianowym, w miłej i przyjaznej atmosferze.


Mocną stroną naszej szkoły jest faktyczne, realizowane na co dzień indywidualne podejście do ucznia i rodzica. Taka możliwość wynika z jednej strony z niewielkiej liczby uczniów, z drugiej – z koncepcji pracy szkoły. Do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, wynikających zarówno z ich zdolności, jak i trudności związanych z niepełnosprawnością czy zdiagnozowanych problemów, dostosowujemy wymagania edukacyjne, formy i sposoby pracy.

Nauka w naszej szkole jest płatna. Wpisowe (jednorazowa opłata w całym cyklu kształcenia) wynosi 100 zł. Czesne miesięczne to 96 zł.


Zapraszamy serdecznie do poznania naszej szkoły.
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:30
lub w innym dogodnym dla Państwa terminie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - 24 262 90 85).

U NAS KAŻDY DZIEŃ

JEST DNIEM OTWARTYM

Rekrutacja


W rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 nasza szkoła nie będzie uczestniczyła w systemie naboru elektronicznego. Zapisy do szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019 odbywają się w sekretariacie szkoły - wzór podania o przyjęcie.

 

Wszelkich informacji udzielamy Państwu w sekretariacie szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

<< Wróć do poprzedniej strony

Copyright Płockie Towarzystwo Oświatowe 2014