facebook
 

AKTUALNOŚCI:

Szkoła Podstawowa - oferta na rok szkolny 2017/2018

Szkoła Podstawowa - oferta na rok szkolny 2017/2018

OFERTA NA ROK SZKOLNY 2017/2018


Szanowni Państwo,
W roku szkolnym 2017/2018 zapraszamy dzieci do klas: I, II, III i IV szkoły podstawowej. Oprócz realizowania obowiązującej podstawy programowej, takiej jak w szkołach publicznych, oferujemy dodatkowe 3 godziny języka angielskiego w formie konwersacji. Zapewniamy ciekawe zajęcia dodatkowe rozwijające zdolności i zainteresowania dzieci, a także zajęcia wyrównawcze i kompensacyjne. Lekcje wychowania fizycznego, już od klas najmłodszych, prowadzone są w naszej szkole przez specjalistów. Proponujemy również zajęcia z rytmiki, judo, chóru oraz  pomoc w odrabianiu lekcji, świetlicę od godz. 7:00 do 17:00. Zapewniamy wsparcie pedagoga, psychologa i logopedy, a także opiekę pielęgniarki szkolnej. Dzieci w naszej szkole uczą się w systemie jednozmianowym, w miłej i przyjaznej atmosferze.


Mocną stroną naszej szkoły jest faktyczne, realizowane na co dzień indywidualne podejście do ucznia i rodzica. Taka możliwość wynika z jednej strony z niewielkiej liczby uczniów, z drugiej – z koncepcji pracy szkoły. Do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, wynikających zarówno z ich zdolności, jak i trudności związanych z niepełnosprawnością czy zdiagnozowanych problemów, dostosowujemy wymagania edukacyjne, formy i sposoby pracy.

Nauka w naszej szkole jest płatna. Wpisowe (jednorazowa opłata w całym cyklu kształcenia) wynosi 100 zł. Czesne miesięczne to 96 zł.


Zapraszamy serdecznie do poznania naszej szkoły.
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:30
lub w innym dogodnym dla Państwa terminie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - 24 262 90 85).

 

Rekrutacja


Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej rozpocznie się w miesiącu kwietniu br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego (tak jak do szkół publicznych).
Szczegółowe informacje o terminach składanych dokumentów, zasadach i kryteriach znajdziecie Państwo na stronie internetowej Płockiego Portalu Oświatowego: www.ppo.zjoplock.pl w zakładce Rekrutacje – Szkoły Podstawowe oraz na stronie Urzędu Miasta Płocka: www.plock.eu w zakładce Edukacja – Nabór do szkół podstawowych.
Rekrutacja do Szkoły Podstawowej PTO odbywać się będzie w tych samych terminach co rekrutacja do publicznych szkół podstawowych.

<< Wróć do poprzedniej strony

Copyright Płockie Towarzystwo Oświatowe 2014