facebook
 

AKTUALNOŚCI:

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Naszej Szkole
„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ”
25 listopada 2016 roku w naszej szkole zagościły Misie, które przyszły z naszymi uczniami. Zabawę rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej pt „Witamy w Misiolandii”
oraz zagadek dotyczących postaci znanych misiów. Uczniowie wzięli również udział w Misiowym Quizie pt. „Czy znasz te misie?”. Nagrodą za dobrze udzieloną odpowiedź były słodkie, misiowe niespodzianki.
Zostały rozstrzygnięte również dwa konkursy ogłoszone z tej okazji. W konkursie plastycznym pt. „Pluszowy Miś – Mój serdeczny przyjaciel” otrzymaliśmy mnóstwo prac. Wszystkie były bardzo udane, ale nagrodziliśmy te najpiękniejsze.
A oto wyniki:
I miejsce
Łukasz Goleniewski - I
Lena Borkowska – II a
Anna Bombała – II b
Mateusz Goleniewski – II b
Lena Dębowska – II b
II miejsce
Aleksandra Matuszewska – II a
Bartosz Dębowski – III
III miejsce
Amelia Rubinkowska – II a
Krystian Hamerski – II a
Agnieszka Podgórska – II a
Adam Kusiński – II b
Aleksander Olecki – III
Kaja Szulczewska - III

Obchody urodzinowe Światowego Dnia Pluszowego Misia połączyliśmy z czytaniem dla dzieci książek. W ramach akcji prowadzonej przez naszą szkołę „Nasza Szkoła Czyta …” odbył się również konkurs czytelniczy, w którym uczniowie mieli za zadanie przeczytać fragment książki o swoim ulubionym misiu. Mamy nadzieję, że zainicjowana akcja czytania dzieci - dzieciom będzie miała ciąg dalszy i stanie się nieodłącznym elementem procesu dydaktycznego w naszej szkole.
Nasi mistrzowie czytania to:
Aleksandra Perkowska – I
Maja Jakubowska – II a
Lena Dębowska – II b
Bartosz Dębowski – III
Henryk Olszański – III
Nadia Liszewska – III
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe Certyfikaty Przyjaciela Pluszowego Misia oraz małe słodkie misiowe upominki - GRATULUJEMY. A na zakończenie zajęć obejrzeliśmy film – oczywiście o misiu.
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz za misiowe nagrody przygotowane przez Naszą Panią Dyrektor  - Fotorelacja: pani Ania Trzeciak i Karolina Kaca

<< Wróć do poprzedniej strony

Copyright Płockie Towarzystwo Oświatowe 2014